Produkty dla upraw warzywniczych

Logotyp Experience

IlsaDrip Forte

Organiczny nawóz azotowy do fertygacji i podlewania

Nawozy do fertygacji i podlewania


Innowacyjny nawóz azotowy przeznaczony do fertygacji oraz podlewania roślin w uprawach polowych oraz pod osłonami. Zawiera azot i węgiel wyłącznie w formach organicznych związków: peptydów i polipeptydów. Związki te sprzyjają rozwojowi systemu korzeniowego, zwłaszcza korzeni włośnikowych oraz części nadziemnej roślin oraz stymulują procesy metaboliczne. Regularne stosowanie IlsaDrip Forte poprawia stan odżywienia roślin w składniki mineralne oraz rewitalizuje glebę.  

Więcej informacji

Logotyp Experience

FosMagnum

Duży kaliber wśród nawozów fosforynowych

Aktywatory odporności


Specjalistyczny nawóz dolistny zawierający 78,5% fosforynu potasu. Wysoka zawartość składnika aktywnego oraz unikalna formulacja zapewniają silne i precyzyjne działanie fungistatyczne. FosMagnum cechuje się neutralnym pH oraz niską zawartością chlorków. Może być stosowany z preparatami miedziowymi. Służy do odżywiania, stymulowania oraz wzmacniania naturalnych mechanizmów obronnych roślin.

Więcej informacji

Logotyp Experience

Ilsamin N90

Stymulacja i regeneracja

Biostymulatory dolistne


Ilsamin N90  to biostymulator L-aminokwasowy charakteryzujący się wysoką koncentracją wolnych L-aminokwasowych (>10%) i dipeptydów. Jest wytwarzany w wieloetapowym procesie hydrolizy enzymatycznej kolagenu, która umożliwia uzyskanie biologicznie aktywnych składników o niskiej masie cząsteczkowej. L-aminokwasy i dipeptydy po włączeniu się w procesy metabiliczne zwiększają aktywność enzymów i fitohormonów. Specyficzne aminokwasy (prolina, glicyna, hydroksyprolina i kwas asparaginowy) znajdujące się w precyzyjnie określonch proporcjach determinują antystresowe działanie produktu. Dzięki temu po dolistnym zastosowaniu, Ilsamin N90 stymuluje metabolizm roślin oraz wspiera ich zrównoważony wzrost, zwłaszcza w okresach silnych stresów powodowanych przez niekorzystne przebiegi pogody lub chemiczne zabiegi agrotechniczne. Ilsamin N90 zalecany jest do łącznego stosowania z herbicydami powschodowymi w celu zmniejszenia fitotoksyczności substancji aktywnej dla rośliny uprawnej.

Więcej informacji

Logotyp Experience

Ilsac-on

Sytmuluje plonowanie roślin

Biostymulatory dolistne


Innowacyjny preparat przeznaczony do stosowania dolistnego. Korzystnie wpływa na zrównoważony wzrost, rozwój i plonowanie roślin. Wytwarzany z wyselekcjonowanych tkanek roślinnych w opatentowanym procesie „słodkiej” hydrolizy enzymatycznej. Dzięki temu składniki ILSAC-on są pobierane i przyswajane niemal natychmiast po aplikacji. Zawiera specyficzne aminokwasy oraz substancje charakterystyczne dla roślin z rodziny Fabaceae tj. izoflawonoidy, fenole oraz długołańcuchowe alkohole, w tym triacontanol. 

Więcej informacji

Logotyp Experience

Natural Crop SL

Enzymatyczny koncentrat z L-aminokwasami

Nawozy dolistne


NaturalCrop SL to enzymatyczny koncentrat L-aminokwasowy. Powstaje w jednoetapowym procesie hydrolizy enzymatycznej kolagenu, który umożliwia uzyskanie wysokiej koncentracji biologicznie aktywnych polipeptydów, peptydów i aminokwasów. Składniki te tworząc naturalne chelaty z aplikowanymi dolistnie składnikami mineralnymi wspomagają ich pobieranie i wykorzystanie przez rośliny. Chelatacja i kompleksowanie składników ułatwiają ich pobieranie w szerszym niż optymalne pH roztworu. Peptydy i aminokwasy wchodzące w skład NaturalCrop SL wzbogacają pulę tych składników w wiązkach przewodzących i tkankach rośliny, wskutek czego dysponuje ona większym zasobem substratów do produkcji enzymów, białek, fitohormonów oraz DNA. Polipeptydy tworzą powłokę na liściu zapobiegającą parowaniu i spływaniu cieczy roboczej. Dodatkowo zwiększają przyczepność kropli i zmniejszają napięcie powierzchniowe. W efekcie NaturalCrop SL zwiększa skuteczność działania roztworów pestycydów i nawozów aplikowanych dolistnie.

Więcej informacji

Logotyp Experience

Fertil C-N 40-12,5

Wyższa efektywność nawożenia

Nawozy doglebowe


Nowy typ organicznego nawozu azotowego (zawiera wyłącznie AGROGEL) poprawiający: właściwości fizyczne, chemiczne i biologiczne gleby. Wpływa na szybszy rozkład resztek organicznych, co przyczynia się do tworzenia próchnicy. Zwiększa dostępność fosforu, potasu i innych składników pokarmowych w roztworze glebowym. Pozzwala to na zmniejszenie dawek nawozów fosforowo-potasowych już od pierwszych lat stosowania nawozu.

Więcej o produkcie

Projekt graficzny Ambitny Plan™. Realizacja Arteneo. Prawa autorskie NaturalCrop Poland Sp. z o.o.. Wszystkie prawa zastrzeżone.