Produkty do upraw rolniczych

Logotyp Experience

FosMagnum

Duży kaliber wśród nawozów fosforynowych

Aktywatory odporności


Specjalistyczny nawóz dolistny zawierający 78,5% fosforynu potasu. Wysoka zawartość składnika aktywnego oraz unikalna formulacja zapewniają silne i precyzyjne działanie fungistatyczne. FosMagnum® cechuje się neutralnym pH oraz niską zawartością chlorków. Może być stosowany z preparatami miedziowymi. Służy do odżywiania, stymulowania oraz wzmacniania naturalnych mechanizmów obronnych roślin. 


Więcej informacji

Logotyp Experience

Germinator SL

stymulator gleby i roślin

Biostymulatory doglebowe


GERMINATOR SL to płynny koncentrat aktywnych kwasów huminowych i fulwowych oraz bioreaktywnego chitozanu (polimery N-glukozoaminy i N-acetylo-glukozoaminy). Wykazuje silne działanie strukturotwórcze na glebę, stymuluje wzrost roślin oraz ogranicza presję chorób grzybowych.

Więcej informacji

Logotyp Experience

Herbagreen z20

Poprawia wigor roślin i jakość plonu

Nawozy specjalistyczne dolistne


Herbagreen® Z20 to mineralny nawóz dolistny z krystaliczną formą krzemu. Unikalna formulacja Si w połączeniu z innowacyjnym kompleksem wsparcia mikroelementów (Si-complex) zwiększa wigor roślin, poprawia wydajność fotosyntezy oraz wpływa na zagęszczenie soków komórkowych. Si-complex sprzyja zmniejszeniu zawartości azotanów, mykotoksyn oraz pozostałości substancji aktywnych pestycydów. Systematyczne stosowanie Herbagreen® Z20 zapewnia uzyskanie plonu o najwyższych parametrach jakościowych.

Więcej informacji

Logotyp Experience

NaturalCrop SL

Enzymatyczny koncentrat L-aminokwasów

Nawozy specjalistyczne dolistne


NaturalCrop SL to enzymatyczny koncentrat L-aminokwasowy. Powstaje w jednoetapowym procesie hydrolizy enzymatycznej kolagenu, który umożliwia uzyskanie wysokiej koncentracji biologicznie aktywnych polipeptydów, peptydów i aminokwasów. Składniki te tworząc naturalne chelaty z aplikowanymi dolistnie składnikami mineralnymi wspomagają ich pobieranie i wykorzystanie przez rośliny. Chelatacja i kompleksowanie składników ułatwiają ich pobieranie w szerszym niż optymalne pH roztworu. Peptydy i aminokwasy wchodzące w skład NaturalCrop SL wzbogacają pulę tych składników w wiązkach przewodzących i tkankach rośliny, wskutek czego dysponuje ona większym zasobem substratów do produkcji enzymów, białek, fitohormonów oraz DNA. Polipeptydy tworzą powłokę na liściu zapobiegającą parowaniu i spływaniu cieczy roboczej. Dodatkowo zwiększają przyczepność kropli i zmniejszają napięcie powierzchniowe. W efekcie NaturalCrop SL zwiększa skuteczność działania roztworów pestycydów i nawozów aplikowanych dolistnie.


Więcej informacji

Logotyp Experience

Azoslow

Organiczno-mineralny nawóz azotowy

Nawozy specjalistyczne doglebowe


Nowy typ organiczno-mineralnego nawozu azotowego o kontrolowanym uwalnianiu składników pokarmowych. Zawiera unikalne połączenie dwóch form azotu: aminowej (AGROGEL®) i amidowej oraz węgla organicznego. Stopniowe

uwalnianie azotu z nawozu jest kontrolowane przez warunki środowiskowe i aktywność biologiczną gleby, co zapewnia lepsze pokrycie potrzeb pokarmowych roślin i minimalizuje straty azotu. Organiczne formy węgla stymulują aktywność mikrobiologiczną gleby, dzięki czemu wzrasta jej produktywność. 

Wiecej informacji

Logotyp Experience

Fertil C-N 40-12,5

Wyższa efektywność nawożenia

Nawozy specjalistyczne doglebowe


Nowy typ organicznego nawozu azotowego (zawiera wyłącznie AGROGEL) poprawiający: właściwości fizyczne, chemiczne i biologiczne gleby. Wpływa na szybszy rozkład resztek organicznych, co przyczynia się do tworzenia próchnicy. Zwiększa dostępność fosforu, potasu i innych składników pokarmowych w roztworze glebowym. Pozzwala to na zmniejszenie dawek nawozów fosforowo-potasowych już od pierwszych lat stosowania nawozu.

Więcej o produkcie

Logotyp Experience

Semigator 4D

Nawóz organiczno-mineralny NP z dodatkami funkcjonalnymi

Nawozy specjalistyczne doglebowe


Pierwszy 4-komponentowy nawóz mikrogranulowany do nawożenia ultrazlokalizowanego . Stymuluje wzrost korzeni, a szczególnie wło- śników (L-Aminokwasy) oraz udostępnia, już podczas kiełkowania, formy Azotu i Fosforu łatwo przyswajalne dla roślin (Fosforan Amonu). Semigator 4D dostarcza azot odporny na wypłukiwanie i uwstecznianie (Azot Organiczny), uwalniający się stopniowo w początkowych fazach rozwoju roślin

Więcej informacji

Projekt graficzny Ambitny Plan™. Realizacja Arteneo. Prawa autorskie NaturalCrop Poland Sp. z o.o.. Wszystkie prawa zastrzeżone.