Twój Partner w nowoczesnej uprawie roślin

 

Misją NaturalCrop Poland jest wdrażanie nowoczesnych technologii do produkcji roślinnej w odpowiedzi na dynamiczny rozwój rolnictwa zrównoważonego i ekologicznego. Naszą dewizą jest profesjonalizm w działalności doradczej oraz najwyższa jakość produktów po przystępnych cenach. Naszym Klientom oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania.

Firma została założona w  2010 r. i od początku działalności notuje dynamiczne wzrosty sprzedaży. Działamy w segmencie upraw rolniczych, sadowniczych i warzywniczych. Specjalizujemy się w procesach użyźniania gleby oraz odżywiania, stymulacji i uodparniania roślin uprawnych. Zapewniamy doradztwo agronomiczne producentom rolnym. Wykorzystujemy narzędzia i metody precyzyjnego rolnictwa. Zapewniamy serwis posprzedażowy oferowanych rozwiązań. Badamy skuteczność agronomiczną i opłacalność naszych technologii we współpracy z wiodącymi jednostkami naukowymi w kraju i za granicą. Organizujemy demonstracje polowe dla Rolników i Partnerów handlowych.  Inwestujemy w prace badawczo rozwojowe (B+R) nad formulacjami nowych produktów w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów.

Producentom rolnym doradza zespół Doradców Techniczno-Handlowych, specjalistów którzy posiadają nowoczesną wiedzę agrotechniczną. Klientom zapewniamy profesjonalny serwis bezpośrednio na gospodarstwach. Nasze produkty dostępne są na terenie całej Polski poprzez sieć dystrybutorów.

Współpracujemy z renomowanymi producentami z Włoch, Niemiec, Irlandii, USA i Polski. Umożliwia nam to dostęp do unikalnej wiedzy agrotechnicznej, która pozwala na podwyższanie opłacalności produkcji roślinnej.

Szacunek dla Rolników i Partnerów handlowych jest fundamentem naszej działalności. Jesteśmy zorientowani na ich potrzeby. Profesjonalny i lojalny Zespół pracowników gwarantuje realizację tego celu.


      

NaturalCrop jest członkiem – założycielem Polskiej Izby Technologii i Wyrobów Naturalnych  

Projekt graficzny Ambitny Plan™. Realizacja Arteneo. Prawa autorskie NaturalCrop Poland Sp. z o.o.. Wszystkie prawa zastrzeżone.