Rekomendowane produkty dla: Ogórek pod osłonami

fosmagnum-sadowniczy

FosMagnum

Sojusznik w ochronie roślin ogrodniczych

Wzmacnia naturalne mechanizmy obronne roślin przeciw parchowi jabłoni, mączniakowi prawdziwemu i brunatnej zgniliźnie drzew pestkowych. Ze względu na wysoką zawartość fosforynu potasu produkt podnosi efektywność zabiegów fungicydowych. Charakteryzuje się szerokim zakresem mieszalności i idealną rozpuszczalnością. Produkt chętnie stosowany ze względu na atrakcyjny stosunek wielkości i ceny dawki do efektu.

SuperAlgae-500

SuperFifty Algae 500 SL

Siła koncentracji alg

Preparat charakteryzuje się najwyższą koncentracją bioaktywnych osmoprotektantów, antyoksydantów i aktywatorów odporności w odpowiednio dobranych proporcjach. 100% Ascophyllum nodosum. Stymuluje kwitnienie, zapłodnienie i zawiązywanie owoców. Ogranicza nadmierne opadanie kwiatów i zawiązków. Poprawia dorastanie i smak owoców. Produkt idealnie się rozpuszcza.

ilsadrip-forte

Ilsadrip Forte

Podłoże zasobne w pełnowartościowy azot

Organiczny nawóz azotowy do fertygacji i podlewania roślin. Regularne stosowanie nawozu poprawia stan odżywienia roślin w składniki mineralne, zwiększa powierzchnię chłonną korzeni również w niekorzystnych warunkach pH. Produkt idealnie się rozpuszcza.

ilsac-on

Ilsac-on

Stymulator kwitnienia i zawiązywania

Innowacyjny preparat chrakteryzujący się wysoką zawartością triakontanolu uzyskiwanego z wyselekcjonowanych tkanek roślin motylkowych. Związek ten jest silnym, ale naturalnym stymulatorem roślin. Triakontanol korzystnie wpływa na proces fotosyntezy, metabolizm roślin, rozwój korzeni, pędów i kwiatów w warunkach stresowych.

ilsamin-N90

Ilsamin N90

Pewny sojusznik w stresie

Silny stymulator roślin dzięki wysokiej koncentracji kompleksu wolnych L-aminokwasów. Do stosowania w okresach stresów powodowanych przez niekorzystne przebiegi pogody lub chemiczne zabiegi agrotechniczne. Zapewnia szybszą regenerację roślin po uszkodzeniach. Do łącznego stosowania z herbicydami powschodowymi w celu zmniejszenia fitotoksyczności substancji aktywnej dla rośliny uprawnej. Łagodzi efekty stosowania herbicydów. Idealnie się miesza i rozpuszcza.

Projekt graficzny Ambitny Plan™. Realizacja Arteneo. Prawa autorskie NaturalCrop Poland Sp. z o.o.. Wszystkie prawa zastrzeżone.