Twój Partner w nowoczesnej uprawie roślin

Misją NaturalCrop Poland jest wdrażanie nowoczesnych technologii do produkcji roślinnej w odpowiedzi na dynamiczny rozwój rolnictwa zrównoważonego i ekologicznego. Naszą dewizą jest profesjonalizm w działalności doradczej oraz najwyższa jakość produktów po przystępnych cenach. Naszym Klientom oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania.

Firma została założona w 2010 r. i od początku działalności notuje dynamiczne wzrosty sprzedaży. Działamy w segmencie upraw rolniczych, sadowniczych i warzywniczych. Specjalizujemy się w procesach użyźniania gleby oraz odżywiania, stymulacji i uodparniania roślin uprawnych. Zapewniamy doradztwo agronomiczne producentom rolnym. Wykorzystujemy narzędzia i metody precyzyjnego rolnictwa. Zapewniamy serwis posprzedażowy oferowanych rozwiązań. Badamy skuteczność agronomiczną i opłacalność naszych technologii we współpracy z wiodącymi jednostkami naukowymi w kraju i za granicą. Organizujemy demonstracje polowe dla Rolników i Partnerów handlowych. Inwestujemy w prace badawczo rozwojowe (B+R) nad formulacjami nowych produktów w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów.

Producentom rolnym doradza zespół Doradców Techniczno-Handlowych, specjalistów którzy posiadają nowoczesną wiedzę agrotechniczną. Klientom zapewniamy profesjonalny serwis bezpośrednio na gospodarstwach. Nasze produkty dostępne są na terenie całej Polski poprzez sieć dystrybutorów.

Współpracujemy z renomowanymi producentami z Włoch, Niemiec, Irlandii, USA i Polski. Umożliwia nam to dostęp do unikalnej wiedzy agrotechnicznej, która pozwala na podwyższanie opłacalności produkcji roślinnej.

Szacunek dla Rolników i Partnerów handlowych jest fundamentem naszej działalności. Jesteśmy zorientowani na ich potrzeby.Profesjonalny i lojalny Zespół pracowników gwarantuje realizację tego celu.

 

Avatar
DORADZTWO/SERWIS
Avatar
WARSZTATY POLOWE
Avatar
TARGI/IMPREZY POLOWE
Avatar
DORADZTWO/SERWIS
Avatar
WARSZTATY POLOWE
Avatar
TARGI/IMPREZY POLOWE


NaturalCrop Poland Sp. z o.o. jest członkiem – założycielem Polskiej Izby Technologii i Wyrobów Naturalnych.
NaturalCrop Poland Sp. z o.o. jest członkiem Klastra „Polska Natura”

Odezwij się do nas! (+48) 22 522 90 80 lub office@naturalcrop.com