Nawozy doglebowe

semigator-4d

Semigator 4D starter

Wystartuj lepiej niż inni

Nawóz startowy. Inny niż wszystkie. Odżywia siewkę, ale przede wszystkim stymuluje system korzeniowy do wzrostu. Gromadzi wodę w okolicy korzeni kiełkującej rośliny. Zawiera aż cztery różne komponenty funkcjonalne: MAP, AGROGEL, wolne aminokwasy oraz zeolit. Nawóz, ktory wygrywa z innymi tzw. "starterami".

fertil-c-n

Fertil C-N 40-12,5

Aktywator gleby i Twojego zysku

Zaawansowany nawóz organiczny o powtarzalnym i stabilnym składzie, wolny od zanieczyszczeń. Stymuluje rozwój korzeni drobnych i włośnikowych. Zwiększa biomasę pożytecznych mikroorganizów glebowych. Azot zawarty w nawozie jest w pełni wykorzystywany przez rośliny (brak strat). Zwiększa dostępność fosforu, potasu i innych składników pokarmowych w roztworze glebowym. Wpływa na szybszy rozkład resztek organicznych, co przyczynia się do tworzenia próchnicy.

azoslow-n29

Azoslow N29

Raz a dobrze

Organiczno-mineralny nawóz azotowy o kontrolowanym uwalnianiu składników pokarmowych zawierający dwie formy azotu: aminową i amidową. Zapewnia zrównoważone żywienie azotem w ciągu całego okresu wegetacji.

Projekt graficzny Ambitny Plan™. Realizacja Arteneo. Prawa autorskie NaturalCrop Poland Sp. z o.o.. Wszystkie prawa zastrzeżone.