Projekt gleba

Nasza firma we współpracy z wybranymi firmami rolnictwa precyzyjnego uruchamia usługę o nazwie „Projekt Gleba”. Są to zaawansowane usługi doradztwa nawozowego obejmujące przygotowanie precyzyjnych programów nawozowych, badanie zasobności gleby wraz z opracowaniem map oraz serwis posprzedażowy. Usługą może zostać objęte całe gospodarstwo rolnicze, sadownicze lub warzywne lub konkretne stanowisko/uprawa.

Gospodarstwo może skorzystać z całego pakietu usługi „Projekt gleba” lub tylko z jego części. Jest możliwość wykonania samych badań gleby wraz z opracowaniem map zasobności lub w przypadku, gdy rolnik posiada aktualne badania gleby, może zdecydować się tylko na precyzyjne programy nawozowe, do których w pakiecie dostaje serwis na polu.

Naszymi atutami są: certyfikowani doradcy techniczni, szczegółowe i kompleksowe podejście do zarządzania składnikami pokarmowymi, optymalny zakres badań uwzględniający próchnicę, zalecenia dostosowane do konkretnego stanowiska i uprawy, serwis posprzedażowych w trakcie sezonu wegetacyjnego, najnowocześniejsze metody i narzędzia poboru prób glebowych, wiarygodność wyników badań.


Odezwij się do nas! (+48) 22 522 90 80 lub office@naturalcrop.com