Aktualności

KRZEM I WAPŃ - CZYLI PROGRAM JĘDRNOŚCIOWY JABŁEK

Komunikat sadowniczy NaturalCrop nr 15/2017 z dnia 19 07 2017

W drugiej połowie lata ma miejsce intensywny wzrost jabłek. Zabiegi, które teraz wykonujemy mają ogromy wpływ na jakość owoców. W związku z tym należy zadbać o odpowiednie zaopatrzenie rozwijających się owoców w składniki pokarmowe takie jak np. krzem czy wapń.


NAWOŻENIE TRUSKAWEK PO ZBIORACH

Komunikat sadowniczy NaturalCrop nr 14/2017 z dnia 10 07 2017

Zbiory truskawek dobiegają końca. Jednak w tym momencie nie kończą się zabiegi na plantacjach. Po zbiorach należy zadbać o odżywienie i zdrowotność roślin. To właśnie wtedy truskawki zakładają pąki kwiatowe na rok następny. Nasze starania w tym sezonie będą procentowały w przyszłym roku. 


ZABIEGI W MALINIE JESIENNEJ

Komunikat sadowniczy NaturalCrop nr 13/2017 z dnia 05 07 2017

Na plantacjach maliny jesiennej obserwujemy fazę kwitnienia oraz zawiązywanie pierwszych owoców. Teraz należy wykonać zabiegi, które wpływają na jakość i wielkość plonu.


SZYBKA REGENERACJA ROŚLIN PO GRADZIE

Komunikat rolniczy NaturalCrop nr 16/2017 z dnia 30 VI 2017

W tym roku początek lata rozpoczął się serią gwałtownych zjawisk atmosferycznych. Nad Polską przeszły nawałnice, burze gradowe, a nawet trąby powietrzne. Wiele plantacji uległo uszkodzeniom. Musimy pamiętać, że otwarte „rany”, powstałe w wyniku gwałtownych zjawisk pogodowych, stanowią potencjalne wrota dla wielu infekcji. W takiej sytuacji należy najszybciej jak to możliwe zastosować ...


REGENERACJA SADU PO GRADZIE

Komunikat sadowniczy NaturalCrop nr 12/2017 z dnia 29 06 2017

W wielu regionach wystąpiły burze gradowe, którym towarzyszył silny i porywisty wiatr. W sadach uszkodzone zostały kora, pędy, liście oraz zawiązki. Przez rany może dochodzić do infekcji.

Projekt graficzny Ambitny Plan™. Realizacja Arteneo. Prawa autorskie NaturalCrop Poland Sp. z o.o.. Wszystkie prawa zastrzeżone.